Invent

Elektroakustyczny wzmacniacz mocy


Elektroakustyczny wzmacniacz mocy MACH, gwarantuje jakość i satysfakcję na najwyższym poziomie.

Zyskujesz możliwość słuchania swoich ulubionych, dobrze nagranych płyt, w taki sposób jakbyś słuchał grających na żywo muzyków. Usłysz za jego pomocą muzykę tak jak została zarejestrowana w studio lub na koncercie. Naturalną i prawdziwą.

Elektroakustyczny wzmacniacz mocy klasy AB naszej najnowszej konstrukcji cechuje się bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz wyjątkowym brzmieniem, zawdzięczanym wyselekcjonowanym podzespołom. Sekretem naszego układu, jest staranny dobór właściwych elementów aktywnych, a także ich odpowiednich punktów pracy. Uzyskane spektrum harmonicznych i brak przesunięcia fazowego, zapewnia przyjemne a jednocześnie naturalne i przejrzyste brzmienie, znane z najlepszych konstrukcji lampowych typu single-ended.

Idealnie nadaje się do słuchania wszystkich rodzajów muzyki oraz doskonale oddaje klimat nagrań. Ponadto bardzo niski poziom szumów własnych, zapewnia wyjątkową detaliczność i dynamikę.

We wzmacniaczu zastosowano elementy renomowanych firm, takie jak gniazda firmy Neutric oraz potencjometry firmy Alps.

Obudowa wykonana jest z niemagnetycznych blach nierdzewnych, ekranujących urządzenie. Otwory chłodzące wycinane są techniką laserową zaś front wykonany został z aluminiowym anodowanego nadającego niepowtarzalny solidny charakter konstrukcji w nowoczesnym designie.

Najczęściej zadawane pytania:

Jak to możliwe, że wzmacniacz może współgrać ze wszystkimi typami muzyki i odtwarzać każdy z nich równie dobrze? Odpowiedź na to pytanie stanowi opisany powyżej staranny dobór elementów aktywnych, sygnał dźwięku jest przesyłany bez zniekształceń na bardzo szerokim paśmie przenoszenia. Które to oddaje dźwięk tak jak został on zapisany.

Jak wygląda serwis urządzenia? Aby jak najbardziej zabezpieczyć wzmacniacz przed możliwością awarii zastosowaliśmy w nim szereg zabezpieczeń przeciwko, uszkodzeniom podczas podłączania lub w przypadku przepięć w sieci. Jeśli jednak jakiś element uległby awarii, wymieniany jest parami, tak aby nie zmieniać spójnej charakterystyki urządzenia.

Elektroakustyczny wzmacniacz mocy

 

Moc znamionowa (przy 8Ω) 40W
(przy 4Ω) 80W
Klasa A 4W
Pasmo przenoszenia (+/- 0.5dB) 0-100kHz
Pasmo przenoszenia (+/- 3dB) 0-1Mhz
THD+N 1kHz przy (1W przy 8Ω) < 0.002%
THD+N 20Hz – 22kHz (40W przy 8Ω) < 0.02%
Dynamika 105dB

Tel: +48 606 237 805

Zadzwoń, omówimy warunki zakupu, możliwość wcześniejszego odsłuchu wzmacniacza MACH, oraz odpowiemy na Twoje pytania.

Elektroakustyczny wzmacniacz mocyElektroakustyczny wzmacniacz mocy

 
 

Kontakt:

tel. +48 606 237 805 (english, espanol, polski)
e-mail: info@machaudio.pl
ul. Słowackiego 9
23-300 Janów Lubelski

Scroll to top