Invent

O nas


O nas:

Jesteśmy manufakturą położoną w Janowie Lubelskim. Produkujemy osprzęt dźwiękowy pod nazwą Mach do zastosowań profesjonalnej postprodukcji dźwięku oraz urządzenia do użytku prywatnego dla melomanów.

Jako firma działająca od dawna możemy nabytym przez lata profesjonalizmem zapewnić jak najlepszą jakość urządzeń i obsługi klienta. Nasze urządzenia cechują starannie dobrane elementy układów, szereg zabezpieczeń przeciwko uszkodzeniu oraz bardzo wysoka jakość. Zapewniamy państwu wysoką jakość obsługi oraz wsparcia technicznego.

Gwarancja:

Produkty, które trafiają do Państwa objęte są minimum 2 letnią gwarancją, jak również 5 letnią. W razie awarii, sprzęt odbierany jest przez kuriera, przesyłany do naszej siedziby gdzie naprawiamy go dobierając i wymieniając wszystkie uszkodzone elementy w parach, tak aby nadal nasz sprzęt grał w ten sam niesamowity sposób. Okres serwisu trwa maksymalnie do 14 dni roboczych. Po tym okresie sprzęt wraca do Państwa, aby tak jak przedtem zapewnić odsłuch nagrań na wysokim poziomie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt:

tel. +48 606 237 805 (english, espanol, polski)
e-mail: info@machaudio.pl
ul. Słowackiego 9
23-300 Janów Lubelski

Scroll to top